Po wielu miesiącach krążących po sieci plotek Rare rozwiało wszelkie wątpliwości prezentując podczas X06 w Barcelonie teaser-trailer swojego potencjalnego hitu.

Niestety o grze nie wiemy praktycznie nic, prócz tego, że powstaje. Sądząc po udostępnionym przez Microsoft filmiku gra będzie typowym platformerem. Gracze znów przejmą kontrolę nad zabawnym duetem miśka Banjo i ptaka Kazooie. Krótki trailer zaprezentował jedynie scenkę, w której bohaterowie starają się otworzyć drzwi prowadzące do otwartego, porośniętego zielona trawką terenu – i to w zasadzie wszystko. Autorzy obiecują dużą ilość charakterystycznego dla Rareware poczucia humoru i prawdziwie next-genową grafikę.

Nowy rozdział Banjo-Kazooie będzie już trzecią częścią serii. Poprzednie gry: Banjo-Kazooie i Banjo-Tooie ukazały się na Nintendo 64 i z miejsca zostały okrzyknięte najlepszymi platformerami od czasów Super Mario 64. Czy Banjo-Kazooie na Xboxa360 będzie równie dobre i czy, jak można spekulować, będzie się nazywać Banjo-Threeie, dowiemy się zapewne dopiero w 2007 roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. W platformówka Rare jest niezłe, ich ostatnia gra z wiewiórką (nie pamietam tytułu, bo grałem u kumpla na X’ie) była super.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here