X06 stało się miejscem narodzin kolejnej dobrej wiadomości dla posiadaczy 360-tek i fanów serii GTA. Peter Moore oficjalnie ogłosił, że GTA IV, niedługo po swojej premierze, otrzyma dwa dodatki, które będzie można zdobyć za pośrednictwem usługi Xbox Live.

Słowo ‚dodatek’ może być jednak odrobinę mylące, ponieważ w istocie chodzi o dwa potężne rozszerzenia zawierające dodatkowe misje tworzące nowe wątki w grze. Każdy z tych ‚episodów’ ma być podobnej długości jak całe Liberty City Stories, wydane oryginalnie na PSP i przekonwertowane niedawno na PS2. Nie wiadomo jednak, co i jak dużo materiałów znajdzie się w nich dokładnie.

Nie podano także żadnych informacji dotyczących ceny przyjemności rozszerzenia gry. Biorąc jednak pod uwagę poprzednie poczynania np. Ubisoftu, koszt zgrania może przekroczyć nawet 60 złotych, przeliczonych oczywiście na wirtualną walutę Microsoftu używaną do dokonywania mikrotranzakcji przez usługę Marketplace na Livie. Czy będzie nas na to stać?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Pomysł dobry, ale w naszym biednym kraju może nie chwycić na taką skalę, jak by firma chciała. Z drugiej strony ciekawe, czy PS3 otrzyma też coś na wyłączność?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here