INFORMACJA PRASOWA

Warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest rejestracja na oficjalnej stronie internetowej www.xbox.com. Pod tym adresem dostępne są także wszystkie szczegóły zlotu.

Przybyli gracze będą mogli sprawdzić przedpremierowo najnowsze gry na konsolę Xbox 360, w tym grę Blue Dragon.

Swoją prezentację będzie miało także Frontline Studios. Zespół deweloperski opowie po raz pierwszy o swych najnowszych grach (Chicken Shoot – tworzonej na platformę Xbox Live Arcade – oraz Sterling George –na konsolę Xbox 360), prezentując narzędzia programistyczne wykorzystywane w codziennej pracy (devkit XNA).

Dla pierwszych 500 osób przygotowano atrakcyjne gadżety związane z Xbox 360. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny, organizator zapewnia uczestnikom bezpłatne miejsce na polu namiotowym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Powiem krótko straszna dziura – dojazd koszmar pociągiem conajmniej dwie przesiadki plus autokar. Samochodem? Zabłądzisz. . .

  2. Jak nie potrawisz poslugiwac sie mapą to moze zabladzisz. . . Nie wiem po cholere taki glupi komentarz. . . Jak dla mnie zlot moze okazac sie spoko. ;]

  3. W Sopocie?Właśnie o to chodzi, żeby było wakacyjnie, biwakowo i zdala od dużych miast. Już tak bardzo jesteście przywiązani do biurek, krzeseł i komputerów, że wyjazd w mniej zatłoczone miejsce Was przeraża?Zaczynamy przypominać społeczeństwo hamburgerów, tłuściochów i leniwców, którzy bez puszki Coli i samochodu tracą głowę.

  4. W Sopocie? Robienie zlotu tam, gdzie akurat panuje mega-tłok to chyba jeszcze gorszy pomysl niz robienie go na jakims kompletnym zadupiu 😛

  5. W Sopocie?Właśnie o to chodzi, żeby było wakacyjnie, biwakowo i zdala od dużych miast. Już tak bardzo jesteście przywiązani do biurek, krzeseł i komputerów, że wyjazd w mniej zatłoczone miejsce Was przeraża?Zaczynamy przypominać społeczeństwo hamburgerów, tłuściochów i leniwców, którzy bez puszki Coli i samochodu tracą głowę.

    Hmm jedno nie jest konsekwencją drugiego. Ja tam na przykład spędziłem już ładny kawałek życia na różnego rodzaju rodzaju obozach, w warunkach trudnych do opisania, byłem nawet harcerzem przez dość długi okres czasu (śmiejcie się śmiejcie – wielu fajnych rzeczy tam uczą). Chociażby dlatego nie mam już specjalnej ochoty jeździć gdzieś w bory lasy i dawać się zjadać komarom – już to przerobiłem. Teraz wolę cywilizację i dach nad głową. Czy jestem tłuściochem i leniwcem – nie, raczej nie.

  6. pomijam tylko fakt, że dobrze, że nie ogłosili tego 16go. . . cholera ja już mam Soline zaklepaną i moje „słońce” by mnie zamordowało jakbym to odwołał i pojechał na imprezę Xboxa 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here