INFORMACJA PRASOWA

Wiedźmin to wyczekiwana przez graczy na całym świecie i realizowana z wielkim rozmachem gra komputerowa, bazująca na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Zapewni unikatowy klimat książkowego pierwowzoru, nieliniową rozgrywkę i doskonałą fabułę, stanowiącą kontynuację książkowego cyklu o Geralcie. Wciągającej zabawie będzie w grze towarzyszyła dopracowana oprawa graficzna. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonej technologii Aurora, wzbogaconej o autorskie modyfikacje, twórcom udało się wykreować niezwykle sugestywny świat fantasy.

Taka gra wymaga odpowiedniej oprawy. Czystych, nasyconych kolorów, odpowiednio dużego ekranu i najlepszych parametrów technicznych. Dlatego też to iiyama została jednym z oficjalnych partnerów Wiedźmina. Doskonały czas reakcji szerokie kąty widzenia sprawią, że gra w Wiedźmina na monitorach iiyama będzie niezapomnianym przeżyciem.

Więcej informacji o grze Wiedźmin na stronie www.thewitcher.com.

Więcej informacji o firmie iiyama można znaleźć na stronie: http://www.iiyama.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułXbox 360 Fun Day
Następny artykułMistrzostwach Polski RTS 2007

3 KOMENTARZE

  1. Jeśli nie zmienili czegoś w silniku i gra będzie ładować sie przy przejściu do każdej najmniejszej nawet lokalizacji to odpuszczam sobie ten tytuł. Kto to widział tak pisać kod żeby otwarcie drzwi z wychodka owocowało wczytywaniem kilkunasto-sekundowym lokalizacji?

  2. Tak było, jest i będzie. Planescape: Torment, Vampire The Masquerade – Bloodlines, Oblivion – w każdej z tych gier jeśli wchodziło się nawet do najmniejszych chłopskich chat gra doczytywała obszar. Te gry też sobie przez to odpuściłeś? -_-‚

    • Tak było, jest i będzie. Planescape: Torment, Vampire The Masquerade – Bloodlines, Oblivion – w każdej z tych gier jeśli wchodziło się nawet do najmniejszych chłopskich chat gra doczytywała obszar. Te gry też sobie przez to odpuściłeś? -_-‚

      w gothic 3 tak nie bylo :> a wiec sie da :>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here