INFORMACJA PRASOWA

Najbliższy miesiąc dla fanów gier Warcraft III i Starcraft nie zapowiada się wcale wakacyjnie. Wielu z Was stanie przed wyzwaniem, jakim niewątpliwie jest potwierdzenie własnych umiejętności. Eliminacje online pozwolą każdemu sprawdzić się w walce z drugim przeciwnikiem, a najlepszym dadzą możliwość wyjazdu na finały w Warszawie.

Turnieje główne

Warcraft III 1v1
Starcraft 1v1
Starcraft 2v2
Warhammer 40.000 Dawn of War (OPEN)

Turnieje towarzyszące

Finał Pucharu Klanów (Starcraft)
Finał Pucharu Klanów (Warcraft III)
Turniej DotA

Zapisy do pierwszych tur rozgrywek 1v1 w Warcraft III oraz Starcraft są już otwarte. Przez najbliższe dwa weekendy zawodnicy będą uczestniczyć w kwalifikacjach, których celem będzie wyłonienie pierwszych finalistów. Pozostali zawodnicy będą mieli okazje spróbować sił w drugiej turze kwalifikacji, która odbędzie się na początku września. W dniu 7 sierpnia ruszają zapisy do kolejnych rozgrywek: Starcraft 2v2, Turnieju DotA oraz Pucharów Klanów w Warcraft III i Starcraft. Mnogość rozgrywek pozwoli każdemu wybrać to, co interesuje go najbardziej.

Na graczy czeka także turniej 1v1 w grę Warhammer 40.000 Dawn of War. Zapisy oraz rozgrywki odbędą się w całości podczas finału w Warszawie.

Finał Mistrzostw odbędzie się 15-16.09.2007r w Warszawie w siedzibie Polsko Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Na widzów jak i zawodników czeka sporo atrakcji, rąbka tajemnicy uchylimy już niebawem. Na dziś niewątpliwie najważniejszą będzie możliwość śledzenia zmagań najlepszych graczy w dwóch aulach, gry na żywo komentowane będą przez najlepszych redaktorów i zawodników.

Na wszystkich czekają szybkie, i nie do końca poważne konkursy, w których jednak jak zawsze przyda się zręczność, umiejętność planowania i właściwej oceny sytuacji.

Lokalizacja finału zobowiązuje, przewidujemy więc panel dyskusyjny, który powinien zainteresować każdego prawdziwego fana gier strategicznych, a sceptykom udowodnić, że gry to naprawdę poważna sprawa.

Sponsorami nagród są firmy AMD, CDPROJEKT, LOGITECH, STEEL SERIES oraz REX energy drink. Wkrótce pojawi się więcej informacji na temat nagród, ale już dziś możemy powiedzieć, że ich wartość przekroczy 12.000 zł.

Zapisy oraz więcej informacji na stronie mistrzostw: mp2007.netwars.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here