Czekacie na The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena ? Nas również ciekawi ten projekt, czyli odświeżona wersja Escape from Butcher Bay plus nowa, potężna 11 godzinowa kampania tocząca się na tytułowym statku – Mrocznej Atenie. Pisaliśmy już, że tryb sieciowej rozgrywki (niedostępny w Buther Bay) będzie w Assault on Dark Athena bardzo rozbudowany. Nikt nie wiedział jednak, że możliwość zabawy w sieci zawdzięczamy wyłącznie panu D, który wybłagał u producentów aby gra posiadała opcję multiplayer. Tak przynajmniej zdradził w poniższym wywiadzie dla programu X-Play. Choć może „wybłagał” to nieodpowiednie słowo – w powstanie nowego Riddicka zaangażowane jest Tigon Studios będące własnością aktora, a więc raczej wydał polecenie.

Bardzo nas cieszy, że aktor angażuje się w swoje projekty (drugi to The Wheelman) i ma rozsądne podejście do branży elektronicznej rozrywki. Zresztą z wywiadu jasno wynika, że Vin to swój chłop – po prostu gracz!

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena zadebiutować ma na sklepowych półkach już 7 kwietnia. W ostatniego Furianina wcielą się posiadacze konsol Xbox 360, Playstation 3 oraz komputerów PC. Tych ostatnich zapraszamy do przyjrzenia się wymaganiom sprzętowym tego tytułu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Myślę, że raczej wybłagał odroczenie terminu wydania gry, aby studio miało czas na zrobienie przyzwoitego trybu multiplayer. Dziś wydać FPSa bez dobrego multiplayera to dla niego wyrok śmierci z odroczeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here