Każdy, kto złoży zamówienie przedpremierowe na sequel Left 4 Dead, otrzyma wczesny dostęp do sieciowego dema gry. Preordery można składać za pomocą platformy Steam bądź też w wybranych punktach sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii.

Nie podano konkretnej daty, kiedy wersja demonstracyjna zostanie udostępniona zamawiającym. Premiera Left 4 Dead 2 odbędzie się 17 listopada. Warto pamiętać, że demo zostanie też w późniejszym czasie udostępnione wszystkim zainteresowanym. Nie wiadomo też, jak dokładnie będzie wyglądać sytuacja wersji testowej w przypadku edycji na Xboksa 360.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie twórcy poinformowali, że L4D2 jest dwa razy bardziej popularne niż pierwowzór. Całość opisaliśmy w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Nie zamówię L4D2 dopóki pierwsza część nie stanie się grą z prawdziwego zdarzenia, a nie jakimś okrojonym demem z kilkoma krótkimi kampaniami dodanymi od łaski.

  2. Ja już o Valve pisałem. Niepotrzebnie cackają się z graczami. Wydali świetnego Left 4 Dead, potem za darmo wydali Survival Pack, nie wspominam nawet o ciągłej pracy nad patchami. Teraz ja chcę więcej – i Valve chce więcej. Więc o co chodzi? Chłopacy z Turtle Rock dali graczom palec, a ci od razu ciągną za rękę. Za darmo, za darmo powiadają; eh. . . Tak dobry wynik pre-orderów tylko utwierdził mnie w moim przekonaniu. Ja kupuję grę na pewno. Przy podstawowym L4D świetnie się bawiłem; szczególnie latając tankiem :D. Dobrze, że w drugiej części większy nacisk stawiają na zarażonych.

  3. Troche ta promocja dziwna, zamow kota w worku, i my damy ci pobawic sie czyms co bedzie tego kota przypominalo troche wczesniej niz innym. Ja gram w demo zeby zobaczyc czy mi sie gra podoba i czy warto ja kupic, a nie zeby sobie pograc ehhh

  4. Nie rozumiem takiej promocji gry. Twórcy są tak pewni sukcesu L4D 2?Nie lubię kupować kota w worku. Więc będzie popularna praktyka wśród nas: ściągnąć full, sprawdzić czy odpali się na swoim kompie i się spodoba. Jeśli tak to kupić oryginał. Jeśli nie to skasować i zapomnieć. Ludzie, chcemy dem a nie gameplay-ów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here