Electronic Arts wydało oświadczenie, w którym obiecuje, iż w przyszłym tygodniu zapowiedziana zostanie kolejna gra tworzona wewnątrz firmy. Jej produkcją ma się zająć studio z siedzibą w Montrealu, które ma już na swoim koncie nastawioną na zabawę w trybie kooperacji strzelankę Army of Two. Ponadto, EA Montreal w chwili obecnej pracuje nad Need for Speed: Nitro na konsole Nintendo.

W poniedziałek odbędzie się pierwszy pokaz nowej produkcji. Niestety, niedostępny dla szerszej widowni, także debiutancką prezentację obejrzą tylko zaproszeni inwestorzy i przedstawiciele prasy. Nie ma się jednak co martwić, bowiem już 3 dni później, w czwartek, ukaże się oficjalna zapowiedź. Informacje z zamkniętego pokazu z kolei ujrzą światło dzienne 16. marca.

O jaką grę może chodzić? Na dzień dzisiejszy najbardziej prawdopodobną opcją wydaje się być kontynuacja wspominanego tutaj Army of Two. Z drugiej jednak strony, nie będzie to chyba wielkim zaskoczeniem, jeżeli popularni „Elektronicy” zdecydują się powołać do życia jeszcze jedną własność intelektualną.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here