Już od dłuższego czasu mówi się o tym, że ekipa Harmonix ma w planach przywrócenie Beatlesom dawnej świetności, przez stworzenie gry z ich muzyką, wzorowanej na bardzo udanym Rock Band. W końcu dowiedzieliśmy się, kiedy będziemy mogli ją kupić. Wbrew pierwotnym planom, tytuł ten ukaże się trochę czasu przed Bożym Narodzeniem.

Globalna premiera The Beatles: Rock Band, bo tak brzmi nazwa rzeczonej gry, odbędzie się 9 września bieżącego roku. Na wszystkie trzy platformy (Xbox 360, PlayStation 3, Wii) gra ma trafić w tym samym momencie. Współpracować z nią będzie standardowy zestaw instrumentów koniecznych do zabawy z podstawową wersją Rock Band, ale w planach Harmonix jest również wypuszczenie na rynek zabawek wzorowanych na tym, czego do grania (bynajmniej nie w gry wideo) używali John Lennon i spółka.

Jak podaje serwis Edge, cena samej gry w Ameryce Północnej wynosić będzie 60 dolarów, zaś za „paczkę” zawierającą wszystko, co potrzebne do zabawy z The Beatles: Rock Band, zjadacze hamburgerów zapłacą aż 250 „zielonych”. Obawiam się tylko, że Harmonix postanowi dla euro przyjąć przelicznik 1:1 względem dolara. Warto dodać, że wraz ze złożeniem pre-ordera, można liczyć na jakiś drobny bonusik od wydawcy. Nie ujawniono jednak co konkretnie będzie dodawane do gry zamówionej przed premierą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here