Pod koniec stycznia w internecie pojawił się Operation Anchorage – pierwsza część downloadable content do Fallout 3. Niestety, ten skupiający się głównie na walce dodatek nie został przyjęty zbyt dobrze. Podczas gdy wersja podstawowa wywoływała skrajnie różne emocje, bonusowa zawartość doń rzadko kiedy zbierała pochlebne opinie. Tymczasem nadchodzi The Pitt.

Chodzi oczywiście o kolejny zestaw dodatkowego contentu do najnowszego Fallouta, tudzież jak to niektórzy wolą mówić, Obliviona ze spluwami. Już 24. marca będziemy mogli pobrać go z sieci za cenę 800 Microsoft Points, co stanowi ekwiwalent blisko 10 euro. To dokładnie tyle, ile pod koniec stycznia Bethesda zażyczyła sobie za Operation Anchorage.

Fallout 3: The Pitt przeniesie nas do Pittsburgha, gdzie trwa zażarty konflikt pomiędzy sługami, a ich panami. Gra ma być zdecydowanie bardziej zbliżona do podstawowej wersji Fallout 3, niż do skupionego wokół walki Operation Anchorage.

Zapraszamy także do najnowszej galerii tego tytułu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. niech sobie już dadzą siana z tym potworkiem i wezmą za to od czego zaczeli i za co bywają lubiani: czyli za nastepną odsłonę TEStylko niech będzie przynajmniej tak fajna jak jedyny pełnokrwisty dodatek do obka

  2. Może gdyby nam Cenega tak „wspaniale” nie spolonizowała Fallouta na PC to też byśmy mogli się przekonać co są warte te dodatki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here