Ta synergia branży elektronicznej rozrywki z Hollywood nastawiona jest tylko na jedno. Mówiąc kolokwialnie – wszyscy chcą po prostu trzepać kasę. Jak najwięcej kasy! Gracze nie zawsze wychodzą na tym dobrze. Większość „filmowych gier” to niegrywalne wydmuszki okraszone nimbem marketingowym starszego, filmowego brata. Taki los spotkał między innymi Piratów z Karaibów i Superman Returns: The Videogame.A jeśli dodatkowo mamy do czynienia z komiksowym bohaterem to możemy być pewni, że przy okazji filmu będziemy mogli zagrać w grę. Już w maju przyszłego roku na ekrany amerykańskich kin trafi Iron Man w reżyserii Jona Favreau. W kinowej adaptacji komiksu Marvela zagrają między innymi Gwyneth Paltrow i Robert Downey Jr. (jako Tony Stark/ Iron Man). Przy okazji premiery filmu pojawi się także gra na komputery PC, konsole Xbox 360, Playstation 3, Nintendo Wii, DS i PSP.

Czy gra Iron Man okaże się warta uwagi? To się okaże. Na razie Sega wypuściła pierwszy, oficjalny trailer. Zobaczcie i oceńcie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Robert Downey Jr. to jest jedyny argument, który mógłby mnie w tej produkcji zachęcić. Mówię o filmie bo gra ma 99% szans na bycie gniotem, jak wszystkie adaptacje film>gra.

  2. No i wyjdzie z tego taki Lair, tylko ze z Iron Manem zamiast smoka ;] Bynajmniej mnie to nie przekonuje – bo ile licencji Marvela do tej pory zaowocowalo dobrymi grami? Chyba niezbyt wiele.

    Mówię o filmie bo gra ma 99% szans na bycie gniotem, jak wszystkie adaptacje film>gra.

    Przesadzasz. Dwie Wieze i Powrot Krola w wersji Video Game wcale nie byly zle 🙂

  3. Przesadzasz. Dwie Wieze i Powrot Krola w wersji Video Game wcale nie byly zle 🙂

    to chyba będzie ten 1%. . 😉 No może jeszcze Hulk był znośny. Ale ta gra to już z góry padaka – suoerwyrąbany bohater kontra armia. . w sumie fajnie czasem być takim megawypasionym gościem, ale jakoś fabularnie, i grywalnie toto nei wygląda za dobrze.

  4. Cóż, ja sie chyba troche z Wami nie zgodze. Ale to pewnie przez to, że od jakiegoś czasu jestem po prostu zauroczony X’em i to co na niego wychodzi podoba mi się niesamowicie. Tutaj też może być kilka ciekawych elementów, sterowanie i walka w powietrzu przy takiej prędkości hmmm, miód 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here