Dzisiejszy dzień z pewnością był owocny dla wszystkich fanów komputerowych strategii, bowiem dwa od dawna zapowiadane (i gorąco oczekiwane!) tytuły wkroczyły w fazę „gold”. Age of Empires III: The War Chiefs to pierwszy dodatek do popularnej strategii Microsoftu, oznaczonej cyferką „3”. Warto mu się przyjrzeć, bo tym razem poznajemy losy imperiów amerykańskich, z potęgą choćby plemienia Irokezów na czele. Premiera w październiku, polski wydawca – choć na razie nie został oficjalnie ujawniony – to zapewne firma CD Projekt.

To nie koniec dobrych informacji. Ozłocony został także Caesar IV czyli kolejna część świetnej strategii. Powraca do nas po ponad siedmiu latach nieobecności, zrealizowana jednak na zupełnie nowym silniku graficznym, oferującym dodatkowe możliwości. Dzieło Sierry ma swą światową premierę 26. września, a w niecały miesiąc później – również dzięki CDProjekt – ma trafić na rodzimy rynek. Czekamy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Dodatek do AoE III? Nie dziękuje, jeżeli ktoś jest ciekawy dlaczego – zapraszam do mojej recki AoE III =P. Co do Cesara. . . Kolejny odgrzewany kotlet, chociaż KOCHAM gry typu Cesar, Faraon czy SimCity. . . Jestem przeciwnikiem *Starych gier w nowej oprawie*, to się robi powoli nudne. . .

  2. <Krisk> -> No nie odgrzewane kotlety zamiast przyrządzić nowe danie (nowatorską grę). No cóż ciężko w dzisiejszych czasach o coś nowatorskiego. Ale cieszmy się z tego co jest bo w tetrisa to już mi się nie chce grać ;).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here