Uwielbiałem obydwie części gry Max Payne i od wielu lat z ogromną niecierpliwością czekam na kontynuację przygód złamanego życiem detektywa. Dziś wiemy, że trzecia odsłona przygód Payne’a pojawi się w sprzedaży w USA i na rynkach europejskich w marcu przyszłego roku. Twórcy obiecują sporo akcji i mroczny klimat. Gra ma usatysfakcjonować nie tylko, zacytujmy: nowych graczy, ale też miliony fanów serii. Ujawniono także, iż w trzeciej odsłonie gry – po raz pierwszy w serii MP – pojawi się rozbudowany tryb sieciowej rozgrywki. Niestety nie podano szczegółów. Wiadomo jedynie, że oprócz standardowych trybów zabawy w grze sieciowej pojawi się rozbudowany system rozwoju postaci oraz możliwość zakładania klanów.

W trzeciej odsłonie gry Max Payne, nadal prześladowany przez traumatyczne wydarzenia z przeszłości kończy z karierą nowojorskiego detektywa i po przenosinach do Brazylii zostaje ochroniarzem u bogatego przemysłowca. Niestety rodzina pracodawcy została wzięta na cel przez lokalny gang. Max musi znowu chwycić za spluwę.

To nie wszystkie informacje dotyczące Maxa P. Pierwsza część gry pojawić się ma na platformach mobilnych (niestety nie podano na jakich). Jedynka w wersji na platformy przenośne korzystać ma z Rockstar Games Social Club, a oprawa wizualna ma być ulepszona względem oryginału.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Nie podoba mi się zremasterowana postać Maksia. Wygląda jak bezdomny jakiś ale i tak zagram cholera. Bo jak nie zagrać w maksiawoooohooo byle do marca

  2. Jaka data premiery? Jest znany miesiąc premiery, a nie data, do cholery!Do tego informacje o grze sugerują, że będzie to kolejny shooter na przeciętnym poziomie niewarty jakiejkolwiek uwagi. Tym bardziej, że marka zobowiązuje. Szkoda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here