Nie wiem jak to się dzieje, ale każdy kolejny materiał wideo promujący nadchodzącego wielkimi krokami trzeciego Battlefielda jest lepszy pod poprzedniego. Tym razem możemy obejrzeć jak sierżant Blackburn z Korpusu Marines i jego brygada biegną skopać tyłki ajatollahom w operacji „Gilotyna” w Teheranie. Zdaje się, że do BF3 będę musiał sobie kupić nowy komputer.

Oglądajcie! Ja, mówiąc szczerze zbierałem szczękę z podłogi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

14 KOMENTARZE

  1. Gra wygląda obłędnie co tu dużo mówić , cud miód malina 😀 Niestety ja już dostałem kiedyś nauczkę , oglądałem trailery pewnej gry (Op Flashpoint) z PC a nabyłem ją na PS3 , co się stało ? no spałem na ziemię 😀 Tutaj na razie wolę poczekać na jakieś recenzje konsolowej wersji , a następnie podejmę decyzję. Dzięki temu trailerowi zainteresowałem się tym tytułem , do dzisiaj on dla mnie „był bo był” , ogólnie nie przypadła mi seria BF do gustu 🙂 może trójeczka to odmieni , jak to był singiel to co dopiero multi pokaże <strach się bać – pozytywnie ;)>

  2. Nie ma się co oszukiwać. Ten film, choć krótki urywa jaja. Jeżeli tak będzie wyglądało multi to sam nie wiem czy się tylko wyprowadzić, czy też rozwieźć i wyprowadzić. :)PS. Chyba zacznę się modlić, żeby poszło na full na wykręconym do niemożliwości GTX460. Nie no, każdy kolejny filmik kończy się poszukiwaniem szczeny. Masakra. . .

  3. Ten filmik powinni koniecznie obejrzeć starzy tego kolesia, po czym zabrać mu cały sprzęt go grania, wywalić do kibla, oraz zaciągnąć dzieciaka do psychiatry i to bardzo szybko. Za parę lat może być za późno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here