Sony zdradziło kiedy dokładnie udamy się do sklepów po swoją kopię bardzo dobrze zapowiadającego się Motorstorm: Pacific Rift. Miłośnicy wyścigów będą mogli nabyć tą pozycję już 28-go października. Druga odsłona bardzo ciepło przyjętego tytułu startowego z Playstation 3 przenosi nas na tropikalną wyspę. Wirtualni kierowcy mogą wybrać pojazdy z ośmiu różnych „grup”, by następnie sprawdzić ich możliwości na jednej z szesnastu tras. W grze zobaczymy również tryb split-screen dla czterech kierowców, wsparcie dla systemu Trofeów oraz bardzo przyjemną grafikę. To oczywiście jeszcze nie wszystkie atrakcje czekające na nas w Pacific Rift. Osoby niezdecydowane odsyłamy do materiałów filmowych z gry. Tych, którym podobał się oryginalny Motorstorm odsyłamy natomiast do sklepów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. chciałem tylko dodać że już można ściągnąć demo Motorstorm 2. Póki co potrzebny jest kod, który Sony rozsyła mejlami. Kod wprowadza się w zakładce Account Management – Transaction Management. Wiem tyle, że kod ważny jest do 11 października.

  2. Dodam, że kody są losowane, czyli nie każdy musi dostać :/Ciekawe, dlaczego zdecydowali się na takie rozwiązanie. . . ?Właśnie wszedłem na swoją pocztę. . . a tam na mnie czeka wiadomość z kodem!Myślałem, że mnie to ominie (jak zwykle. . . :). Mejla dostałem po polsku (takie mam konto) z zaproszeniem, kodem aktywacyjnym oraz instrukcją. Za chwilę ściągam. pozdro.

  3. Dodam, że kody są losowane, czyli nie każdy musi dostać :/Ciekawe, dlaczego zdecydowali się na takie rozwiązanie. . . ?

    Zdaje się, że osoby płacące za Qore czy jak to się zwie mogą grać w demo. Może dlatego.

  4. Dobre info dla tych co nie dostali maila – demko można pobrać logując się do PSN (najlepiej utworzyć nowe konto na własnym PS3) na podane dane: – login: bstf. 23@gmail. com – hasło: neogaf99Po zalogowaniu do PSStore wchodzimy do zakładki ‚Active downloads’ (prawy górny róg) i demko czeka na nas na trzeciej pozycji. Włączamy ściąganie i można się już wylogować. Może być tak, że ciężko będzie się zalogować bo logując się wylogowujemy tego kto już jest zalogowany, ale do cierpliwych świat należy ;)Miłego grania :)P. S. : Proszę nie zmieniajcie tylko hasła do konta – dajcie się innym nacieszyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here