Nie płakaliśmy kiedy parę miesięcy temu pisaliśmy o braku wersji demonstracyjnej gry Left 4 Dead. Produkcje Valve z reguły (jeśli nie zawsze) stoją na tak wysokim poziomie, że czekające na nie osoby mogą je kupować w ciemno.

Dziś w imieniu firmy wypowiedział się jej współzałożyciel Gabe Newell. Zaskoczył on fanów elektronicznej rozrywki mówiąc, że jeszcze przed premierą Left 4 Dead (wyznaczoną na 21 listopada tego roku) zobaczymy demo tego tytułu. Jego dokładna data premiery nie jest znana. Newell oznajmił jedynie, że zobaczymy je zarówno na pecetach jak i na Xboxie 360. Ma się w nim znaleźć początek jednej z czterech dostępnych w grze kampanii, a wielbiciele elektronicznej rozrywki wypróbują zarówno tryb single player jak i co-op.

Jednocześnie w sieci pojawiła się ciekawa plotka. Wynika z niej, że Left 4 Dead ma mieć wymagania sprzętowe na podobnym albo niższym poziomie co gry wchodzące w skład Pomarańczowego Pudełka. Podobno wyglądają one następująco (my niestety nie wierzymy w to, że będą aż tak niskie):

Minimalne wymagania sprzętowe

System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista
Procesor: Pentium IV 1,7GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta graficzna: Musi posiadać przynajmniej 64 MB pamięci RAM

Zalecana konfiguracja sprzętowa:

Procesor: Pentium IV 3GHz
Pamięć RAM: 1 GB
Karta graficzna: Musi posiadać przynajmniej 128 MB pamięci RAM

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. E tam, nie wierzycie. Jak ktoś umie dobrze zoptymalizować grę, to takie małe wymagania będą. Zresztą, ludzie od CS’a nie brną w stronę grafiki, bo zapewne będą chcieli aby każdy gracz, miał jak najpłynniejszą rozrywkę podczas rozgrywek Online.

  2. Bardzo często obiecuję sobie ,,nie kupię tej gry jeśli nie zagram w demo”. Tym razem to jednak Valve. . . do teo zombiaki, raczej pewniak. Jak zejdzie poniżej 50 zł to się skuszę. Kurde, za samą optymalizacje swych produktów należy się im pomnik! HL2 hulał na moim GF2MX! Gdy odpaliłem niedawno na GF8800GTX. . . rety. . . znacie to uczucie, prawda? :DPS. Oczywiście HL1&2 nie umywają się do TLJ 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here