Już za miesiąc w nasze ręce powinno wpaść tegoroczne wydanie popularnej piłki nożnej od firmy Electronic Arts. Gra zapowiada się nieźle, choć my po pierwszych testach musieliśmy wytknąć jej kilka błędów i niedociągnięć. Wkrótce dowiemy się czy Elektronikom udało się je usunąć z końcowej wersji gry. Już teraz możemy jednak zdradzić jak mocny musi być wasz domowy pecet żeby w ogóle uruchomić grę FIFA 09. Pod treścią newsa umieściliśmy opublikowane dzisiaj wymagania sprzętowe gry. Przejrzeć możecie zarówno te, które wystarczą, by ją uruchomić jak i te, które pozwolą nam pograć w wysokiej rozdzielczości z włączonymi „fajerwerkami”. Wymagania straszne nie są, ale i tak pytamy – zamierzacie grać w FIFA 09? Czy gra bez problemu ruszy na waszym sprzęcie?

Zapraszamy też do naszej dzisiejszej aktualizacji galerii z fotkami z gry FIFA 09. Znajdziecie ją tutaj.

Wymagania minimalne:

System operacyjny: Windows XP
Procesor: Pentium 4 2,4Ghz albo odpowiednik firmy AMD
Pamięć RAM: 1GB
Karta Graficzna: Nvidia GeForce 6600 albo odpowiednik ATI wspierający Pixel Shader 3
Twardy dysk: 4GB

Rekomendowana konfiguracja sprzętowa:

System operacyjny: Windows XP lub Windows Vista
Procesor: Intel Dual Core albo odpowiednik firmy AMD
Pamięć RAM: 2GB
Karta Graficzna: Nvidia GeForce 7800 albo odpowiednik ATI
Twardy dysk: 4GB

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. kochani! co wy opowiadacie z tym PS3. 0??? Karta graficzna 3D zgodna z DirectX 9. 0c, 128 MB pamięci wideo RAM, lub równoważna (musi obsługiwać Shader Model 2. 0 lub nowszy). za http://www.polska. ea. com/downloads/5000/o malo co mnie szlag nie trafil przez to PS3. 0. . .

  2. No i niestety po raz kolejny EA pokazał gdzie ma graczy PC. Grałem w oba dema PC i Konsolowe (nie Wii :D). Wersja PC to lekko poprawiona wersja z 2007r. natomiast konsolowa wersja 2009 ma szansę w tym roku pokonać niekoronowanego króla PESa :D. FIFA 09 na PC to zupełnie inna gra (gorsza) niż jej odpowiednik na konsole.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here