Kilka minut temu opublikowaliśmy newsa na temat wymagań sprzętowych pecetowej wersji Mirror's Edge (znajdziecie go tutaj). Teraz dołącza do niego kolejna wiadomość od „rozpędzonych” Elektroników. Rodzimy oddział firmy rozesłał informację prasową, z której dowiemy się ile koni mechanicznych muszą mieć nasze pecety, by uruchomić Burnout Paradise. Silniki sportowych aut zawyją w pecetowym rajskim mieście na takich komputerach:

System operacyjny: Windows XP (SP2)/Vista
Procesor: XP – 2.8 Ghz lub szybszy, Vista – 3.2 Ghz lub szybszy (Intel Pentium 4 lub podobny)
Pamięć: XP – 1 GB RAM, Vista – 1.5 GB RAM
HDD: 4 GB
DVD: 8x
Grafika: 128 MB (obsługująca Pixel Shader 3.0)
Dźwięk: karta kompatybilna z DirectX 9.0c
DirectX: wersja 9.0c
Połączenie z internetem (dla trybu multiplayer): 512 Kbps lub szybszy (od 2 do 8 graczy)
Klawiatura, mysz
Opcjonalnie: kierownica, gamepad
Wymagane połączenie internetowe

Nie wygląda to więc źle, ale mimo wszystko musimy spytać – czy twój pecet spełnia minimalne wymagania sprzętowe tej produkcji? Zamierzasz w ogóle wyruszyć na ulice Rajskiego Miasta. Jeśli jeszcze nie jesteś pewien, to sprawdź co pisaliśmy o konsolowej wersji gry. Naszą recenzję tego tytułu znajdziecie w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Chcialbym zobaczyc jak taki P4 3GHz sobie w tej grze radzi. Pewnie szarpie nieludzko. A polaczenie internetowe juz teraz sugeruje jakis oblesny DRM. . .

  2. to są wymagania minimalne do odpalenia pokazu slajdów a nie ostatniego Burnouta. Przy tym co tam się dzieje na ekranie chyba tylko najbardziej cierpliwi i i najmniej wymagający gracze pozostaną przy tej konfiguracji.

  3. Chyba nie jest źle, ale wyraźnie widać, że to minimalne wymagania. Ciekawe jak z rekomendowanymi, chyba będzie obsługa DX10 ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here