TimeShift, nowa gra Sierry, podejmuje temat kontroli czasu. O ile samo założenie z pewnością niesie w sobie jakiś potencjał, to poza pojedynczymi dobrymi pomysłami, gra nas do tej pory nie powalała. Dziś Sierra pochwaliła się, że głosów grze użyczą jak najbardziej profesjonalni aktorzy, czyli Dennis Quaid, Michael Ironside i Nick Chinlund.

Quaid to znane nazwisko w Hollywood, w którym gra już od ponad 30 lat. Ironside z kolei to postać nieco mniej znana, ale z dość charakterystyczną twarzą. Wsławił się również głosem Sama Fishera w Tom Clancy's Rainbow Six Sprinter Cell. Chinlund grał zaś m.in. w Con Air i Kronikach Riddicka.

Główna rola pułkownika Michaela Swifta przypadnie oczywiście Quaidowi. Ironside zagra rolę naukowca, profesora Krone'a, zaś Chinlund ich szefa, generała Mitchella.

Sierra nie podała informacji o wynagrodzeniach aktorów, ale są to prawdopodobnie sumy opiewające na kilkadziesiąt tysięcy dolarów.

TimeShift opowiada historię żołnierza z przyszłości, wysłanego w przeszłość na misje badawczą. Po powrocie do jego czasów okazuje się, że rzeczywistość uległa zmianie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here