Ameryka jest w potrzebie i oczywiście tylko jedna osoba jest w stanie uratować nędzne resztki tego co kiedyś było wielkim i dumnym krajem. W uniwersum Damnation mimo początku XX wieku nadal trwa wyniszczająca wojna secesyjna. Konfederaci i Unia zaopatrują się w cuda techniki i nową broń u bezwzględnego handlarza śmiercią. Tylko Rourke – główny bohater gry – jest w stanie powstrzymać dealera śmierci. Gra utrzymana jest w konwencji steampunku i klimatem przywodzi trochę na myśl film „Bardzo dziki zachód” z Willem Smithem. Poniżej możecie znaleźć materiał wideo z Comic Con 08 w którym producentka gry – Laura Wyrick – opowiada o tej dość nietypowej produkcji. Zobaczymy projekty poziomów i trochę walki. Jak mówią sami twórcy Damnation przypomina nieco skrzyżowanego Gears of War z Prince of Persia.

Gra pojawi się na PC, Xbox 360 i Playstation 3

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Ogólne wrażenia po obejrzeniu filmiku mam pozytywne. Gra prezentuje się naprawdę nieźle, choć animacja i SI towarzyszy (blokowanie sie na ścianie – to raczej nie jest jakieś nowatorskie zagranie taktyczne:) mogłyby być znacznie lepsze. Doprawdy pociesznie wygląda bohater poruszający się wzdłuż półki skalnej:). Gra jest w stosunkowo wczesnej fazie produkcji więc pozostaje mieć nadzieję na to, że te drobne mankamenty zostaną usunięte bądź poprawione. Gra ma swój wyjątkowy, nieco staroszkolny klimat i w sumie ciekawy design więc mam nadzieję, że w przyszłości da nam sporą ilość zabawy. Ja osobiście jestem za:)!

  2. Prawie jak Gears Of War. . . prawie robi różnicę 😛 Jest parę fajnych patentów ale ogól wygląda licho przedewszystkim postać porusza się śmiesznie jak w starych grach z przed kilku lat kroki jakby nieproporcjonalne do świata w jakim się porusza i kamera się nie ma zbliżeń i trzęsącej kamery jak w GOW co dało by realizmu bo narazie to bieganie w tej grze wygląda śmiesznie może coś pokombinują i będzie z tego jeszcze kawałek dobrego kodu zobaczymy bardoz bym chciał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here