Zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału filmowego. Jest to ciekawe podsumowanie dwóch dekad Bionic Commando. Od pierwszej, klasycznej gry z 1988 roku, aż po zapowiadaną na jesień tego roku nową, trójwymiarową odsłonę. W grze wcielamy się w postać Nathana Spencera skazańca, który w dzień egzekucji ma niewiarygodne hmmm… szczęście – miasto Ascension legło w gruzach. Tylko Spencer dzięki swojemu bionicznemu ramieniu jest w stanie uratować świat przed terrorystami. Więcej o samej grze dowiecie się z naszej zapowiedzi tego tytułu. Przy okazji przypominamy, że w usługach Xbox Live i Playstation Network oraz na komputerach PC pojawi się gra Bionic Commando: Rearmed – klasyczny remake pierwowzoru z nową oprawą wizualną.

W nowego Bionic Commando zagrają posiadacze komputerów PC oraz konsol Xbox 360 i Playstation 3

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Podoba i to jak najbardziej. Capcom potwierdza, że jest najlepszy w tworzeniu gier akcji!Nie bali się zrezygnować w obecnych czasach z tego, że potrupkach zostają fanty do zbierania. Brawo;D!

  2. No, no! Jak z 4 miesiące temu widziałem gameplay to niezbyt mnie zachęcił. A teraz naprawdę może się podobać. : ) Jest naprawdę płynnie. Miodzio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here