Powrót Rikimaru to nie jedyna atrakcja nowej odsłony gry Tenchu. Skierowana tylko do posiadaczy konsoli Nintendo Wii czwarta część przygód morderczego Ninja to również masa innowacyjnych pomysłów. Co powiecie na wyszkolonego w akcjach dywersyjnych kota? Poniżej możecie obejrzeć kilka nowych materiałów wideo z Tenchu 4. Twórcy ze studia Acquire kipią wręcz pomysłami. Zobaczcie jak Rikimaru radzi sobie z cichymi zabójstwami i dlaczego shuriken jest bronią masowego rażenia. Na koniec dość niekonwencjonalne zachowanie wojowniczki która… no sprawdżcie sami. W każdym razie to zła kobieta jest! W jednym ze zwiastunów przynajmniej możemy zobaczyć jak wygląda sama rozgrywka za pomocą kontrolerów Wii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Nawet fajne patenty, ale pierwszego filmiku nawet nie powinni pokazywac, bo kolega spadal z mostu w tak spazmatycznych odruchach, ze ojej ;]

  2. ten co spadał z mostku najpierw z nogi strącał kupę z podeszwy, też bym nie chciał umierać z kupą na bucie. ;]dziwne niektóre nowe rozwiązania (jakiś kot rambo co fikołki robi), no ale z tego co pamiętam w tenchu o realizm nie chodziło. 🙂 Grałem w jedynkę i dwójkę na PSX i to była jedna z tych gier do których się wracało wielokrotnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here