O projekcie Quake Live słyszymy już od pewnego czasu. Teraz możemy obejrzeć pierwszy, naprawdę niesamowity materiał wideo tego ciekawego projektu od id Software. QL to całkowicie darmowa gra oparta w znacznym stopniu na trzeciej odsłonie Quake'a. Co ciekawe sama rozgrywka ma się toczyć poprzez przeglądarkę internetową. Quake Live to nie tylko sama gra. Ma to być jednocześnie bogaty serwis społecznościowy aktywnie wspierany przez samą ekipę z id. Najważniejsze jest jednak to, że Quake Live ma być w stu procentach darmowy. W grze mają być wyświetlane reklamy dostarczane przez IGA Worldwide – firmę zajmującą się szeroko pojętą reklamą internetową. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy filmowy zwiastun prezentujący usługę QL w pełnej krasie. Pod tym adresem możecie zapisać się na Beta testy.

My już nie możemy się doczekać. Quake za darmo w przeglądarce razem z bogatym serwisem, statystykami i tak dalej. To będzie coś!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Ja bym raczej sobie wolał ściągnąć na dysk to małe „cudko” :). I jak wyglądała by sprawa z nowymi mapami? Hę?

  2. . . . no raczej się coś tam się będzie na dysk pobierało. . . tylko interfejs będzie via przeglądarka. Tak mi się przynajmniej wydaje. . . Już się nie mogę doczekać 🙂

  3. Oy, oy wait a second! Gdzie jest krew? Quake 3 bez krwi to nie Quake, mam nadzieję, że włączono „kontrolę rodzicielską” tylko dla potrzeb trailera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here