INFORMACJA PRASOWA

W związku ze zbliżającą się premierą drugiej części gry Assassin’s Creed, w wersji na PC, firma Ubisoft wraz z Grupą Euro RSCG przygotowała dla internautów grę, w której każdy będzie mógł, choć na chwilę, wcielić się w średniowiecznego zabójcę.

Gra rusza 8 lutego. Zabawa polega na zbieraniu punktów, których ilość na koncie zadecyduje o wygranej. Po rozpoczęciu zabawy gracze będą musieli zarejestrować się na stronie konkursu i wybrać swoją postać, aby rozpocząć misję niszczenia wrogów. Punkty w grze będzie można zbierać na wiele sposobów: poprzez wysyłanie maili „Pułapek Assassina”, zapraszanie znajomych, bezpośrednie pojedynki z innymi graczami oraz wygrywanie w dziennych i tygodniowych zestawieniach assassinów. Dodatkowo uczestnicy będą mogli zawieszać własne wyniki na facebooku.

Na zwycięzców czeka 700 koszulek Assassin’s Creed oraz nagroda główna, czyli prawdziwa rękawica z wysuwanym ostrzem, którym tak sprawnie bohater eliminuje swoich przeciwników w grze. Zabawa na pewno umili czas oczekiwania na premierę gry Assassin’s Creed II w wersji na PC, która w sklepach pojawi się już w marcu.

Więcej szczegółów oraz regulamin akcji znajdziecie na stronie www.projektassassin.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here