Patrząc na nazwiska aktorów, którzy zagrali w tej produkcji można uwierzyć, że jest to film klasy A. Znając jednak dotychczasowe popisy Uwe Bolla jesteśmy zdania, że telent Jasona Stathama, Rona Perlmana i Raya Liotty nie zostanie tu w pełni wykorzystany. O dziwo sam sam zwiastun jest nawet niezły choć mignęły nam przed oczami sceny przypominające filmową adaptację dzieł Tolkiena czy Dom Latających Sztyletów. Jeśli chcecie zobaczyć co nowego upichcil Boll kliknijcie w te dwa słowa

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

 1. Stathama albo Liotte jeszcze zrozumiem bo grywali w gniotach, ale co robi Perlman u tego niedojdy Bolla, to ogarnąć nie mogę. Oczywiście szykuje się kolejne nieporozumienie w stylu „Dungeons & Dragons: The Movie”. Nie widzę inaczej.

 2. Hmm, powiem, że na tle wcześniejszych produkcji chociażby D&D przynajmniej trailer prezentuje sie całkiem nieźle, ale jaki będzie film w całości to sie okaże. Nawet Boll po tylu produkcjach i porażkach chyba czegoś sie nauczył, i być może każdy jego następny film będzie coraz lepszy, pytanie tylko który z jego kolejnych filmów, w końcu będzie przynajmniej dobry.

 3. cujo – Nie rozumiem jeszcze co tam robi J. Rhys – Davies. Ale o dziwo trailer jak na Bolla nawet udany. Zaskakuje mnie tylko to że Statham biega sobie w samej koszuli w środku bitwy.

 4. cujo – Nie rozumiem jeszcze co tam robi J. Rhys – Davies. Ale o dziwo trailer jak na Bolla nawet udany. Zaskakuje mnie tylko to że Statham biega sobie w samej koszuli w środku bitwy.

  No tak, ale o ile mnie wiedza tajemna nie myli to od tworzenia zwiastunów są osobne ekipy specjalistów, którzy nawet z kaszanki zrobią delikatesiki. Ile to już razy było się w kinie na filmie który można było w zasadzie skrócić do trwającego minutę-dwie trailera zawierając w nim wszystko co najlepsze w danej produkcji. Tak na marginesie – ekranizacja Postala stoi na poziomie „dobrym” z tego co wyczytalem w Intersieci a w tym przypadku za kamerą również stał Boll

  • (. . . ) Tak na marginesie – ekranizacja Postala stoi na poziomie „dobrym” z tego co wyczytalem w Intersieci a w tym przypadku za kamerą również stał Boll

   Ale może na poziomie „dobrym” w skali Bolla – czyli w skali ludzkiej Postal jest aż „słaby”, znaczy doktor zrobił postęp z poziomu „żałosny” ;))Sorry, ja po prostu mu nie wybacze tylu spapranych licencji i nie potrafie na niego patrzeć z pobłażaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here