Z tej okazji każdy mieszkaniec Zjednoczonego Królestwa może urządzić sobie w domu koncert zmęczonej życiem Britney Spears. Za jedyne 200 Microsoft Points za sztukę wielbiciele utalentowanej blondynki mogą pobrać jeden z jej klipów wideo. Do wyboru mamy takie piosenki:

• Britney Spears – (You Drive Me) Crazy
• Britney Spears – Baby One More Time’
• Britney Spears – Boys
• Britney Spears – Gimme More
• Britney Spears – I'm a Slave 4 U
• Britney Spears – Me Against the Music featuring Madonna
• Britney Spears – Oops I did It Again
• Britney Spears – Toxic

Z góry przepraszamy za tą nieszczęsną Britney. Musieliśmy sobie jakoś poprawić humor jako że firma z Redmond nadal nie widzi, iż uruchomienie usługi w Polsce to strzał w dziesiątkę. Wyobraźcie sobie te kilka milionów graczy korzystających z legalnego oprogramowania (gier), którzy momentalnie zaczęliby płacić z Live'a. Wyobraźcie sobie te tłumy ruszające do sklepów tylko po to by dopiero zapłacić za możliwość grania. Ok rozmarzyliśmy się. Czas zejść na ziemię. Dziesięć milionów użytkowników. Zero Polaków (nie korzystających z lewych kont). Gratulujemy i dziękujemy amerykańskiej firmie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Ja mam malutkie marzenie – nich polski Live ruszy zanim wróci do mnie naprawiony Xbox360 ;-)Co nie znaczy ze chce czekać na Xboxa 2 lata 😉

  2. nakokuba – jedno drugiemu nie przeczy, nie każdy kto kupi X360 czy PS3 od razu leci korzystać z sieci. Zastanawia mnie jednak czy jest to liczba opłacających abonament Gold, czy po prostu tych zarejestrowanych na Live!? Swoją drogą Live! w wersji polskiej powstanie „kiedyś”, jak na razie jest to trochę nieopłacalne, raz, że i tak korzystamy z UK/US kont, a dwa, że polskich użytkowników jest jak na lekarstwo i nie bardzo zwrócą się koszty poniesione na serwery czy obsługę dodatkowego języka. No ale może w tym roku coś się zmieni, wszak konsole dobrze się sprzedają.

  3. Mowa o kontach Live a nie konsolach – jeśli mnie pamięć nie myli to wystarczy zalogować się z niezablokowanego X-a i Live działa na naszym starym gamertag-u.

  4. blokade dostaje numer konsoli a nie konto uzytkownika. te 10mln to osoby ktore, chociaz raz, zalogowaly sie do Live. Tak na zdrowy rozsadek powinno byc.

  5. No tak, ale to przecież konsola nowej generacji. Nie miałem pojęcia że ludzie ją kupują i nie podłączają jej do internetu. A to prawie połowa . . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here