Serwis MTV Multiplayer przeprowadził rozmowę z przedstawicielem studia Remedy (Matias Myllyrinne), który wyjawił, że przygody pisarza Alana Wake'a zostaną wzbogacone o trzeci mikrododatek. Do tej pory wiedzieliśmy o dwóch z nich, ale pracownik studia ujawnił, że kolejny także wpadnie w nasze ręce przed końcem tego roku kalendarzowego. I choć Microsoft szybko zareagował, twierdząc, że nie opublikował żadnych wieści na temat DLC #3, to informacje przekazane przez Myllyrinne'a można uznać za pewne.

Niestety pracownik studia nie zdradził czym dokładnie będzie nowy mikrododatek. Powiedział natomiast kilka słów na temat „The Signal”, które będziemy mogli nabyć już w przyszłym miesiącu. Ze słowami wypowiedzianymi prze Myllyrinne'a nie powinny się zapoznawać osoby, które nie ukończyły jeszcze gry.

Zdradził on, że w „Sygnale”, który rozpocznie się po wydarzeniach ukazanych w Alan Wake, „nie będziemy osadzeni w krainie, którą zamieszkujemy w chwili obecnej”. Może to więc oznaczać, że ten mikrododatek przeniesie nas do „koszmaru”, który przemierzaliśmy pod koniec zabawy. Choć więcej szczegółów na temat dodatku nie chciał przekazać, to zdradził, że nasze otoczenie będzie sprawiało wrażenie rzeczywistego, ale będzie w nim coś dziwnego. Cóż to wszystko może oznaczać? Tego dowiemy się wkrótce.

Więcej informacji na temat dwóch pierwszych mikrododatków do gry Alan Wake znajdziecie w tej części Valhalli i w tym newsie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here