Niestety wszystkie cztery pliki są w jakości YouTube'owej więc osoby oglądające tylko materiały HD mogą zajrzeć do innych opublikowanych dzisiaj newsów. Gracze, którzy nie przestraszą się marnej jakości klipów zobaczą jaki wpływ mamy na wygląd swojego awatara i co konkretnie możemy zrobić w swoim własnym domu w wirtualnym świecie Sony. Testerzy pokazali też „rynek” usługi. To centralne miejsce usługi Home, z którego możemy się przenieść do kina, sklepów czy salonu gier. To właśnie ostatnie z wymienionych miejsc zostanie pokazane w czwartym klipie. Games Space to miejsce, w którym zagramy w bilard czy kręgle a osoby mające w kieszeni trochę drobnych sprawdzą nawet gry arcade takie jak rzutki, minigolf czy tenis stołowy. Trzeba przyznać, że Home wygląda naprawdę dobrze i my już nie możemy się doczekać przeprowadzki. Jeszcze przez jakiś czas musimy się jednak zadowolić samym patrzeniem na Dom.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. A ja już mam dosyć oglądania tych wszystkich filmików nt. Home. Sony osiągnęło swój cel- zapodać extra pomysł, zdjęcia i filmy, i tak nimi zanudzić, żeby już się nic nie chciało. Moje gratulacje.

  2. Mnie też już się nudzi oglądanie Home na zdj. i filmach. . . są tak nudne, że przed graniem już Home nam się znudzi. . . zamiast filmów i zdj. niech to w końcu wyjdzie.

  3. Ja się trochę obawiam, że Sony może wprowadzić jakiś rodzaj opłat za home. . . . OBY NIE !!!! już sobie wyobrażam. . . usługa sieciowa jest bezpłatna. . . ale np. zakup miejsca, domu, działki, itp. . . płatny. . . albo chcesz mnieć lepsze ciuszki. . . to zapraszamy do firtualnego sklepu. . . tuż za rogiem. . . ale już z całkiem realny,i pięniędzmi 🙁

  4. adacho37 – przecież wiadomo, że tak będzie :D. Samo SONY o tym wspominało. Za friko dostajesz pokój i standardowe meble :D. Za apartament z widokiem na morze trzeba dopłacić :D. Podobnie jest z ciuchami i meblami.

  5. Fajnie :). Policja może sobie kupi ps3 i będą robili super portrety pamięciowe, a w czasie wolnym będą mogli sobie pogrrać np w GTA 4 :D:DD:D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here