W co się gra w Wielkiej Brytanii? Jak zwykle z informacją spieszą niezawodni panowie z Gfk Chart-Track. W tygodniu kończącym się 16 kwietnia najchętniej kupowaną grą jest Zumba Fitness, która kolejny raz jest numerem jeden. Srebro wędruje do LEGO Star Wars III: The Colne Wars. Przygody Alcatraza w Nowym Jorku spadły na trzecią pozycję – najwidoczniej szał na Crysis 2 zaczyna powoli mijać. W połowie stawki jurny tygrys… pardon golf z Tigerem Woodsem oraz Homefront. Pierwszą dziesiątkę najchętniej kupowanych gier w UK zamyka Black Ops oraz Shift 2.

Warto zaznaczyć, że do zestawienia powrócił Bulletstorm, którego znajdziemy na miejscu 16. Poniżej pełne zestawienie TOP 10 najchętniej kupowanych gier w Wielkiej Brytanii za tydzień kończący się 16 kwietnia. Jako bonus wideo z sesji w grę Zumba Fitness. Od samego patrzenia schudłem z pięć kilo!

1. Zumba Fitness

2. LEGO Star Wars III: The CLone Wars

3. Crysis 2

4. FIFA 11

5. Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters

6. Homefront

7. Pokemon Black

8. Pokemon White

9. Call of Duty: Black Ops

10. Shift 2: Unleashed

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  • A wiecie, że na Discovery był program w ktorym mówili, że anglicy mogli oprzeć się Hitlerowi dzięki temu, że jedli Fish&chips?

   Tak olejem od nich walilo ze niemieccy piloci mdleli?

   • Tak olejem od nich walilo ze niemieccy piloci mdleli?

    to znany historyczny fakt i nie ma się z czego śmiać. Dzięki połowom ryb Brytyjczycy mimo intensywnych bombardowań, blokady itd nie mieli problemów z żywnością. Sam Churchill interesował się połowami jako rzeczą strategiczną dla przetrwania Wielkiej Brytanii.

    Tak olejem od nich walilo ze niemieccy piloci mdleli?

    Nie zdążyliby zemdleć tak dostawali w dupę.

    • Nie zdążyliby zemdleć tak dostawali w dupę.

     No nie wiem czy tak znow dostawali. Wlasciwie dopiero jak zmienili taktyke. No ale fakt ze radary im zycia nie ulatwialy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ