Zaczniemy od tego, że gra w wersji kolekcjonerskiej pojawi się w sklepach ósmego lutego przyszłego roku. Data ta dotyczy zarówno Playstation 3 jak i Xboxa 360. Teraz nadszedł czas na podanie smutnej wiadomości. Za Devil May Cry 4 Collector's Edition zapłacimy aż osiemdziesiąt dolarów (bez jednego centa).

Za taką sumę otrzymamy grę, bonusową płytę DVD ze ścieżką dźwiękową i materiałem filmowym „making of”. Dołączy do nich książka ze szkicami poglądowymi z gry oraz zestaw tapet, ikon i wygaszaczy ekranu. Najciekawiej zapowiada się jednak zapakowana w stalowe pudełko animacja Devil May Cry: The Animated Series. Na dodatkowej płycie znajdziemy niestety tylko cztery pierwsze odcinki tego anime. Cała seria ma ich dwanaście. Nie wydaje nam się, żebyśmy bez problemu mogli nabyć resztę. Jeśli skusimy się na kolekcjonerską edycję DMC4, to resztę animacji będziemy musieli importować z Zachodu. Za cały zestaw zapłacimy więc przynajmniej 400 złotych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. No i te zacofanie technologiczne w stosunku do reszty swiata. Capcom co sie z wami dzieje?Jedynie RE5 ma ogromne zadatki na killerska oprawe (wiem grafa jest niewazna ale japonia przesypia obecna generacje konsol)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here