Zapewne domyśliliście się już jakie dwie wersje demonstracyjne zawitały na usługę sieciową Microsoftu. Pierwsza z nich to demo gry WALL-E. W produkcji opartej na animacji, którą możemy obejrzeć w kinach kierujemy tytułowym robotem. Pozostawiono go na Ziemi, by zajmował się planetą kiedy ludzkość szuka w kosmosie nowego domu. W krzemową kostkę od dziś mogą się wcielić posiadacze konsoli Xbox 360. Wystarczy pobrać ważącą 1,44 GB wersję demonstracyjną tego tytułu. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie zamierzacie sprawdzić przygód sympatycznego robota, to możecie jeszcze skusić się na próbkę możliwości Alone in the Dark. Produkcja ta zbiera bardzo różne noty od recenzentów, więc warto wypróbować ją samemu zanim udamy się do sklepu po własną kopię tego tytułu. Ten tytuł możecie przetestować po pobraniu 1,35GB danych z Xbox Live. Jak zawsze zachęcamy was do opisania wrażeń z zabawy. Pobierzcie więc dema, pobawcie się nimi i napiszcie czy wam się podobały.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

    • verbatim lepiej ściagnij tylko Walle 😉 szkoda dysku

      Niby dlaczego? Z tego co słyszałem to piąty Alone zdobywa wcale nie najgorsze oceny. Poza tym jestem sercem z tą serią już od niepamiętnych czasów, wiec tak czy srak musze ją przynajmniej poczuć na własnym padzie. . . 😉

  1. WALL-E radze obie odpuścić. Grałem w demko na PC i odepchnęło mnie na tyle, że nawet wersji na PSP nie miałem najmniejszej ochoty sprawdzać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here