Patrząc na zapowiedzi nowych gier ze stajni Eidos nie pomyślelibyśmy, że wydawca ma problemy finansowe. Do końca tego roku na sklepowych półkach zobaczyć mamy drugą część dość ciepło przyjętego Battlestations: Midway. Towarzyszyć będzie mu gra przypominająca Grand Theft Auto – Just Cause 2. Do tych dwóch pozycji dopisać musimy jeszcze nieśmiertelną Larę Croft i jej Tomb Raider: Underworld. Kogo więc brakuje? Na pewno znacie odpowiedź na to pytanie. Chodzi rzecz jasna o charyzmatycznego, łysego zabójcę – Agenta 47. Z dokumentu podsumowującego miniony rok fiskalny firmy Eidos wynika, że produkcja nowego tytułu z tej serii już się rozpoczęła. Niestety to wszystko co wiemy na temat nowego Hitmana. Informacji składającej się z jednego zdania nie towarzyszył żaden dodatkowy komentarz. Wyglądajcie więc naszych newsów. O kolejnej odsłonie Hitmana napiszemy kilka słów kiedy tylko usłyszymy coś ciekawego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Fanem Hitmana jestem (mimo, że ostatnie odsłony odstawały od początków serii), ale po żenującym i zmarnowanym Kane&Lynch, spodziewać się można wszystkiego. Niekoniecznie najlepszego.

    • Fanem Hitmana jestem (mimo, że ostatnie odsłony odstawały od początków serii), ale po żenującym i zmarnowanym Kane&Lynch, spodziewać się można wszystkiego. Niekoniecznie najlepszego.

      A nie lepiej po „udanym i ekscytującym Hitman Blood Money, można oczekiwać jeszcze więcej od nowego hitmana”? 😉 Ja bym był za taką wersją 🙂

  2. Cóż jakimś wielkim fanem hitmana to ja nie jestem , jednak zawsze była to dla mnie dość dobra i przyjemna gierka. Miło by było otrzymać multiplayer i nieliniową fabułe w najnowszej częśći.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here