Home, wedle najwcześniejszych zapowiedzi Sony, wystartować miał już ponad rok temu. Szybko jednak okazało się, iż premiera oznakowana liczbą 2007 to tak naprawdę jeden z trzech rodzajów prawdy, wymyślonych przez górali. I nie, nie chodzi tu o „scyrą prawdę”, ani tym bardziej o „tys prawdę”. Na kolejny moment, w którym PS Home w końcu wystartuje, wybrano tegoroczną wiosnę. Cóż, ile z tego wyszło, zapewne sami jesteście w stanie wywnioskować. Na dzień dzisiejszy moment startu tego programu opisują trzy, bardzo wiele mówiące słowa. „To Be Announced”.

Możliwe jednak, ze coś się w tej kwestii ruszyło. Teraz, podczas logowania do PS Network można ujrzeć banner reklamujący właśnie PlayStation Home, na którym widnieje logo programu oraz awatar, stworzony na podobieństwo tych, którymi będziemy poruszać się po Domu. Co z tego wynika? Oficjalnie nic, bowiem Sony odmówiło wystosowania jakiegokolwiek komentarza w tej kwestii, ale pewne wnioski same się nasuwają.

Oczywiście najbardziej optymistyczną prognozą jest to, że premiera PSH nadchodzi wielkimi krokami. To jednak jest opcja bardzo mało prawdopodobna, bowiem pierw mieliśmy doczekać się beta testów, otwartych dla wszystkich chętnych. Zapowiedziano je właśnie na tegoroczną jesień, toteż reklama zapewne zwiastuje ich rychły start. Póki co jednak proponujemy do tej informacji podchodzić z pewną dozą ostrożności, bowiem w kwestii PlayStation Home Sony nieraz już zawodziło i nie wykluczone, że tym razem będzie podobnie. Choć absolutnie byśmy tego nie życzyli – ani sobie, ani japońskiemu koncernowi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. jakieś 2 tyg temu w dublinskim Metro znalazłem krótki artykuł odnośnie PS Home i New Xbox Expirience, w artykule tym podano iż obie usługi startują tego samego dnia tj 19 listopad 2008 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here