Serwis Gamepro opublikował krótki tekst, z którego dowiadujemy się, że firma Konami może być zainteresowana przeniesieniem tytułowej produkcji na stacjonarną konsolę Sony. Przedstawiciele wydawcy ponoć wypytywali uczestników jednej ze swoich konferencji prasowych, o to, czy są zainteresowani możliwością zagrania w Peace Walker na Playstation 3 gdyby gra została wydana jako tytuł dystrybuowany cyfrowo (Playstation Network) i posiadała sieciowe tryby gry.

I to już niestety wszystko, co napisali nasi koledzy. Oczywiście nie oznacza to, że wkrótce doczekamy się zapowiedzi nowej wersji MGS: Peace Walker. Istotne jest jednak to, że firma jest zainteresowana jej stworzeniem. Zakładamy, że jej pracownicy będą przeglądali strony internetowe poświęcone elektronicznej rozrywce, i zapisywali najciekawsze wypowiedzi wielbicieli Solid Snake'a.

Ci póki co mogą natomiast wypatrywać nadchodzącej premiery MGS: Peace Walker, który to tytuł zadebiutuje na PSP za trochę ponad miesiąc, oraz Metal Gear Solid: Rising. Na temat tego drugiego nie wiemy niestety zbyt wiele. Nie posiada on nawet konkretnej daty premiery. Więcej o tej grze powinniśmy jednak usłyszeć w trakcie tegorocznego E3.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here