Tym razem wydadzą je osoby zafascynowane New Xbox Experience – Awatarami. Microsoft zdradził kolejny, tym razem łatwy do przewidzenia, sekret odświeżonej wersji usługi. Mniej więcej za sześć miesięcy (wiosną przyszłego roku) ruszy sklep z ubraniami dla wirtualnych ludzików stworzonych przez amerykańską korporację. Posiadacze Xboxów nabędą w nim między innymi t-shirty, w które przebiorą swoje cyfrowe alter ego. Póki co potwierdzono, że nowe ciuszki tworzyć będą producenci gier. Być może w wirtualnej rzeczywistości zobaczymy jednak marki odzieżowe znane z prawdziwego świata. Na ten temat korporacja z Redmond wypowie się w niedalekiej przyszłości.

Dla osób, które niechętnie wydają pieniądze na takie „głupoty” mamy też dobrą wiadomość. Microsoft ma oferować „mikrododatki”, które odblokujemy zdobywając nowe Osiągnięcia w grach. Podejrzewamy jednak, że w porównaniu z płatnymi drobiazgami będzie ich niewiele. Możemy więc szykować karty kredytowe tak jak posiadacze Playstation 3. Ci ostatni już niebawem będą mogli kupować europejską edycję magazynu Qore. Pisaliśmy o tym wczoraj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. matko z córką. . . . oni zatrudnili kogoś z EA odpowiedzialnego za simsy wcześniej?? No ale pieniądze nie śmierdzą a zazwyczaj gówniarzeria forsą śmierdzi (na zachodzie, bo tam kieszonkowe dość wysokie) i takie pół dolca na ciuch wyda. A jakby jeszcze ciuch był taki sam jak ten co kupił ostatnio w ichniejszym „rizerwcie” to już w ogóle szpan 😉

    • za bicz, kapelusz i skórzaną kurtkę Indiany Jones jestem w stanie zapłacić nawet 5$ !

      a ja chce wezowa kurtke, ktora bedzie ‚ symbolem mojej indywidualnosci i mojej wiary w wolnosc jednostki’ 😉

  2. Siedziba MS znajduje się w Redmond, a nie Edmond. O samych dodatkach można powiedzieć tylko tyle, że ich pojawienie się było oczywiste. Choć sam nie pojmuję jak można marnować pieniądze na takie bzdety, po sukcesie The Sims wcale nie dziwi mnie takie podejście Microsoftu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here