Myśleliśmy, że w temacie zarabiania na najnowszym dziele studia Infinity Ward, nie da się już wymyślić nic nowego. Myliliśmy się. Choć liczba gadżetów towarzyszących premierze Modern Warfare 2 już może przyprawić o zawroty głowy, to spece od marketingu zatrudnieni w Activision znaleźli jeszcze jedną „niszę”, z której można wyciągnąć kilka dolarów. Są nią ubranka dla awatarów.

Community Manager Infinity Ward (Robert Bowling) potwierdził na łamach Twittera, że jego firma szykuje właśnie takie drobiazgi. Nie wiadomo czy będą one darmowe (nie żartujmy…), ale wiadomo, że nie zostaną nam wręczono w ramach nagrody za przechodzenie gry. Niestety informacji tej nie towarzyszyły żadne wzmianki na temat tego kiedy dokładnie elementy wojskowej garderoby pojawią się na Xbox Live. Podejrzewamy jednak, że już wkrótce. Szykujcie karty kredytowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Nie dość że cena gry będzie podwyższona, wydadzą DLC z mapami które powinny znaleźć się w podstawowej wersji, jakieś ubranka dla avatarów. No nie no. To jest takie zdzierstwo, że głowa boli. . . Chyba sami Żydzi w tym Infinity Ward pracują. . . . . . . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here