Nareszcie możemy sprawdzić w akcji najnowszy rodzimy potencjalny przebój. Jest nim rzecz jasna tytułowe Necrovision, którego demo pojawiło się w sieci. Archiwum z potrzebnymi nam plikami waży 972MB, a link do niego umieściliśmy pod treścią naszej wiadomości. W próbce możliwości tego tytułu znajdziemy jedną z pierwszych plansz, w które zagramy po zakupieniu pełnej wersji gry. Nacieramy w niej na niemieckie umocnienia. Po przełamaniu oporu przeciwnika nagle zaczyna się dziać coś niedobrego. Na polu bitwy pojawiają się nieumarli, którzy niespodziewanie stają się naszym nowym, jeszcze groźniejszym przeciwnikiem. Jeśli chcecie przeżyć taką historię, to już teraz zabierajcie się za ściąganie tej wersji demonstracyjnej.

Jeszcze kilka tygodni przyjdzie nam natomiast poczekać na demo Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena. Twórcy tej produkcji w trakcie konwentu komiksu, odbywającego się w Nowym Jorku zdradzili, że próbkę możliwości ich dzieła zobaczymy w sieci na początku marca. Miesiąc później do sklepów powinna trafić pełna wersja tego tytułu. Oczywiście na Valhalli zobaczycie nowego newsa na temat gry, kiedy demo zostanie już udostępnione. Wypatrujcie naszych informacji.

NecroVisioN – wersja demonstracyjna

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Apropo tego co jest pod obrazkiem 😉 Zauważyliście że straszny szał na te zombiaki jest? Shooterów z i bez zombiaków niedługo będzie tyle samo. Zastanawiające; dlaczego tak się dzieje. Może rzeczywiście gdzieś pod ziemią stworzyli coś takiego jak zombie i chcą ludzi przygotować. „Jak zobaczysz zombiaka; Strzelaj w głowę !!!. Tylko to go może zabić”. I te filmy . No nic obym się mylił :PP. S. sorry za offtop

  2. intro to kicha i bida z nędzą ( za ten głos to przybić winnego za jajca do słupa o dać kozik w przeszczep chwytny) a na dodatek wywala błąd skryptu pod koniec ładowania gry sugerując iż 2giga ramu i 1giga swapa na sztywno to małodemo zassane via steam

  3. Bez porządnych optymalizacji to niech lepiej tego na rynek nie wypuszczają. (Crysis działa lepiej) I jeszcze te ograniczenie co do rozdzielczość, której nie da się wymusić w configu:/)Intro. . . porażka. I na dodatek tak długie ładowanie gry na 4gb ramu. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here