Pamiętacie jeszcze oferty specjalne jednej z droższych rodzimych sieci sklepów sprzedających między innymi gry komputerowe? Z zestawów dla „młodego komunisty” śmiał się cały Internet. Najwyraźniej akcja promocyjna dała jednak do myślenia twórcom oprogramowania, którzy już wkrótce oddadzą w nasze ręce specjalny software umożliwiający przeglądanie, czytanie Biblii na Xboxie 360.

Bible Navigator X to nie nawigacja satelitarna wyprodukowana w Toruniu. To aplikacja, którą już w grudniu zobaczymy w usłudze Xbox Live (dział Indie Games). Zawiera ona cały Stary i Nowy Testament oraz wyszukiwarkę, możliwość tworzenia zakładek i modyfikowania wyświetlanego tekstu tak, by był czytelny na dużych i małych telewizorach.

Każdy wierzący geek posiadający Xboxa 360 już w tym roku będzie mógł przeczytać bliskim fragmenty Biblii nie ruszając się z pokoju dziennego. Bardziej odważni gracze mogą na deser zaserwować Pasję Gibsona, a później zaprosić wszystkich na partię Gearsów. Ah te nowoczesne technologie. Co my byśmy bez nich zrobili.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. No cóż sama Biblia dla mnie to bardzo dobra lektura, a co do wrzucania tego w live box jeśli to usługa nie odpłatna to raczej kojarzy mi się z dość dziwną formą marketingu. Może tam też mają ojca R. , który w ten sposób zwiększy popyt na konsole od MS? A sam zestaw dla „młodego komunisty” – z tekstu dedukuje, że był to zestaw dla dzieciaków idących do pierwszej komunii, ale sama nazwa kojarzy mi się raczej z młodymi adeptami postsowieckiego komunizmu;P

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here