Po ich przeczytaniu osoby, które liczyły na konkretną przygodę w świecie Bonda z całą pewnością będą zawiedzione. Recenzenci serwisu IGN twierdzą, iż dwa ostatnie filmy o przygodach super agenta obejrzane jeden po drugim powinny być dłuższe niż gra Quantum of Solace. Z recenzji IGNu wynika, że przy najnowszych elektronicznych przygodach 007 posiedzieć można mniej więcej 4 godziny. Tyle zajmuje przejście kampanii single player. Do tego dochodzi jeszcze tryb wieloosobowy, ale nie wiemy ilu graczy zainteresuje się nim po przeczytaniu informacji na temat długości kampanii. Fanom Bonda na pocieszenie oferujemy najnowsze fotki z Quantum of Solace. Za kilka chwil powinny być widoczne obok tego newsa. Ich przeglądanie powinno wam zająć więcej czasu niż przejście gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Przydałoby się jeszcze, żeby był tak zbugowany jak pecetowy Fallout 3 albo Stalker: Clear Sky i mielibyśmy powtórkę z E. T. by Atari. A nawet jeśli nie jest to wspomnicie moje słowa – przyjdzie taki dzień kiedy rok 1983 znowu zapuka do drzwi wydawców ;).

    • Przydałoby się jeszcze, żeby był tak zbugowany jak pecetowy Fallout 3 albo Stalker: Clear Sky i mielibyśmy powtórkę z E. T. by Atari. A nawet jeśli nie jest to wspomnicie moje słowa – przyjdzie taki dzień kiedy rok 1983 znowu zapuka do drzwi wydawców ;).

      Heh, podobnież do dziś, gdzieś daleko od wielkich miast istnieją masowe groby z zabetonowanymi kartridżami z ta grą. To był mniej więcej koniec pierwszej ery gier, spowodowany oczywiście zachłannością producentów. Gra miała się pokazać w terminie i zarobić kupę kasy. Oczywiście nie było czasu na programowanie i wyszło jak wyszło. Czyżby kryzys zbliżał się po raz kolejny? Na kilka lat po tym wydarzeniu, rynek gier zniknął zupełnie, nikt nie chciał więcej słyszeć o grach, uznano to za nutę przeszłości. Ale jednak branża powstała z martwych. Czy na długo? 😛

  2. Może nie będzie tak tragicznie. 4 godziny to dobry gracz przejdzie na easy. A jak nastawimy na harda no to już na pewno się trzeba pomęczyc i zabawa będzie trochę dłuższa no a zawsze zostaje multi. Jednak mam nadzieję ,że gra będzie dłuższa jednak myśle ,że to nie ostateczny werdykt producenta i trzymam kciuki ,że grę będzie można przynajmiej przejść w 8 godzin. W Quantum of Solace z przyjemnością zagram nawet na ps2.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here