Wydawca tej pozycji zapowiedział, że w sieci wirtualne walki prowadzić będzie mogło do ośmiu graczy na raz. Przedstawiono również cztery tryby gry. Ma ich być więcej, ale póki co nic nie wiemy na ich temat. Spójrzmy więc na te, które ujawniła SEGA.

Pierwszy z nich to Crime Scene. Zawodnicy podzieleni są tu na dwie drużyny. Jedna próbuje znaleźć dowody popełnionych zbrodni i zbadać je a druga za wszelką cenę będzie się starała uniemożliwić im przeprowadzenie „prac polowych”. Drugi tryb gry to w zasadzie klasyczny survival. Tutaj nazwano go jednak Bum Rush. Drużyny na zmianę muszą się w nim przez trzy minuty bronić przed zaciekłymi atakami przeciwników. Komu uda się pozostać przy życiu najdłużej, ten wygrywa.

Pozostałe dwa ujawnione tryby gry to klasyczny Deathmatch i Team Deathmatch. Zapowiada się ciekawie? Któryś z tych trybów (multiplayer w ogóle) zainteresowały was? Dajcie nam znać. My w międzyczasie dołożymy do naszej galerii kilka grafik z multiplayerowej rozwałki w Condemned 2. Wyglądajcie naszego następnego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here