Na nasze nieszczęście informacje, które pojawiły się w wywiadzie opublikowanym na łamach Playboya nie są dobre. Bardzo lubiany przez nas twórca powiedział, że w najbliższym czasie raczej nie zobaczymy sequeli Grim Fandango i Psychonauts.

Bardzo chciałbym spędzić trochę czasu z postaciami z jakiekolwiek gry, nad którą pracowałem. Chciałbym również stworzyć sequel każdej z nich. Chcę jednak stworzyć także coś nowego. Jeśli byłoby pięciu takich jak ja prawdopodobnie powstałyby sequele. Zawsze jednak znajduje jakieś nowe pomysły, które chcę rozwinąć-lepiej poznać” – mówił Schafer.

Jeśli macie ochotę przeczytać resztę wywiadu, to na końcu newsa umieszczamy link do całej rozmowy. Możecie też skorzystać z okazji i pod pretekstem czytania o grach pooglądać atrakcyjne kobiety.

Tim Schafer w Playboyu

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Nie jest dziwnym, ale rzadko czytam w nim o grach. Kupuje polskiego króliczka i z tego co pamiętam może raz na rok jest jakiś tekst o elektronicznej rozrywce (może rzadziej). Nie liczę tej jednej strony gdzie co miesiąc wymienia się trzy premiery na krzyż. . .

  2. E tam Tim Schafer. Jakby tytul newsa brzmial „Jade Raymond [<3] w PlayBoyu” to z pewnoscia wzbudzil by wieksze zainteresowanie ;]

  3. Kliknijcie sobie na pozostałe strony tego artykułu, tam są wywiady z innymi twórcami gier, i może poza wynurzeniami marketroida z Sony czyta się to kapitalnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here