Na usłudze sieciowej Playstation Network nie znajdziemy niestety zbyt wiele nowości. Nabyć możemy mini-grę Burn Zombie Burn! oraz dodatkowe utwory do Rock Band (album „Ten” grupy Pearl Jam), Guitar Hero (między innymi Fat Bottom Girls i We Are the Champions grupy Queen) oraz SingStara (Deep Purple – Smoke on the Water oraz dziesięć kawałków Queen).

I to już w zasadzie wszystkie ciekawe pliki jeśli nie policzymy kostiumów do LittleBigPlanet, dwóch dodatków do Pain oraz Titan Mutator Bonus Pack do Unreal Tournament 3. Wśród plików wideo znajdziemy materiał filmowy z God of War 3 i inFamous, a w dziale tapet ukryto obrazki z Crash Commando, Red Alert 3 i Rag Doll Kung Fu. Teraz to już naprawdę wszystko. Jest więc dość słabo. Tym, którzy odłożyli kilka złotych polecamy więc wyprawę do najbliższego sklepu z grami. Tam powinniście znaleźć więcej interesujących rzeczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Cholera!! Dokładnie same bzdury w tym ps network! Pierdoły dla dzieci i jakieś kretyńskie dodatki za które trzeba płacić. Gdzie te zapowiadane grywalne dema??. < Przecierz reklama dżwignią handlu! >Niech ktoś z tym wkońcu coś zrobi! Czemu niema forum? 🙁 eeeeh. . .

  2. Załóż sobie konto na psn usa – tam jest dużo więcej dem niż nas – nie mam pojęcia czemu :/ Na Japońskim jest masa gier z psx-a i dem także więcej. . . Europa jak zwykle w tyle, a paradoksalnie tutaj Sony ma całkiem niezłą sprzedaż. . .

  3. Czy mi się zdaje, czy jak wszedłem dzisiaj na polskie PSS, to zobaczyłem jeszcze kilka(naście?) dodatków do Resistance 2 (kostiumy, mapy)?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here