INFORMACJA PRASOWA

Najnowsza odsłona cieszącego się ogromną popularnością menadżera piłkarskiego po raz pierwszy ukazała się w polskiej wersji językowej. Fani futbolu mogą dzięki niej zasmakować życia trenera i kierownika drużyny sportowej, próbując swoich sił w takich zadaniach jak założenie i zarządzanie klubem, szkolenie i transfer zawodników, planowanie ich ustawienia na boisku czy modernizacja stadionów za pomocą rozbudowanego edytora.

FIFA Manager 08 zawiera obszerną, przekraczającą rozmiarami wszystkie dotychczas wydane gry z tej serii, bazę znanych z rzeczywistych rozgrywek zawodników. Należą oni do pięćdziesięciu dwóch lig z ponad dwudziestu różnych krajów świata, a ich umiejętności podlegają ocenie aż w czterdziestu dwóch kategoriach. Wszyscy piłkarze posiadają ponadto swoje oryginalne stroje i emblematy. Ponadto polscy fani piłki nożnej z pewnością ucieszą się z możliwości uczestnictwa w rozgrywkach Orange Ekstraklasy i II ligi. Chętni mogą nawet rozegrać Puchar Polski!

Gra umożliwia wzięcie udziału w sporej liczbie międzynarodowych eliminacji, które odbywają się zgodnie z przepisami obowiązującymi w poszczególnych krajach, czyniąc świat wirtualnej piłki nożnej bardziej realistycznym. Każdy gracz, który marzy o tym, by jako menadżer poprowadzić piłkarską drużynę do mistrzostwa, może tego dokonać dzięki FIFA Manager 08.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here