Na oficjalnej stronie gry znaleźliśmy nowe screenshoty, ze zbliżającego się dużymi krokami dzieła Bioware. Wszystkie wyglądają bardzo dobrze. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Jeszcze tylko/aż 2 tygodnie, a to cudo będzie moje. Przydałoby sie jeszcze jakieś wolne od szkoły w tym czasie a byłby pełen wypas. I jeszcze pytanie do szpeców. Czy wersja PL wyjdzie od razu czy dopiero po jakimś czasie(jakim)?

  2. Szkoda tylko, ze znow tyle plastiku. Od czasu Doom 3 coraz wiecej gier tak dziwnie wyglada. Tak jakby juz nie istnialo cos takiego jak kolor matowy. . . Wszystko tylko odblaski i inne HDRy. . .

  3. Leszczu – z tego co mówił MS wynika, że od razu dostaniemy wersję PL. Boro – zgadaza się. Jestem podobnego zdania. Wszystko w grach błyszczy się ostatnio jak psu. . . Może ja żyję w innym świecie, ale nie widzę jakoś tych kolorów i błysków za oknem. Mimo to screenshoty z Mass Effect bardzo mi się podobają. Jak dla mnie ten tytuł to must have.

  4. HDR plastikalizuje?:)HDR to sposób kompensacji światła otoczenia (efekt wyjścia z ciemnego tunelu na światło dzienne) i nie ma nic wspólnego ze światłem, które się „kładzie” na modelach. Plastik o którym mówimy to zasługa bumpappingu.

  5. Może złe słowo użyłem, ale mam na myśli to błyszczenie powierzchni po włączeniu HDR. Ostatnio grając w Episode Two denerwowało mnie to do tego stopnia, że wogóle toto(czyli HDR) wyłączyłem. HDR może i nie plastilkalizuje, ale z pewnością odrealnie wirtualny świat.

  6. Mass Effect wyglada bardzo ladnie, co nie zmienia faktu, ze chetnie bym widzial go z mniejsza gama jaskrawych kolorow rodem z StarWars. Cos na ksztalt Metal Gear Solid 4 + i filmu „Siedem”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here