Panowie z 3D Realms potrzebują chyba pieniędzy. Sięgają więc po swoje stare tytuły i próbują korzystać z popularności retro zabawy. Tym razem wpadli na pomysł wydania Duke Nukem 3D na Live Arcade.

Prawdę mówią rozmawialiśmy już na ten temat z Microsoftem i wiemy, że są ludzie, którzy stworzyć mogą odpowiedni port. Czekamy tylko na słowo ze strony Microsoftu by kontynuować prace nad tą pozycją” – tak na temat planów firmy wypowiadał się George Broussard.

O ile gra była i zapewne jest świetna to już trochę nas męczy pisanie na temat staroci ze studia 3D Realms. Może Microsoft się „zlituje” i da studiu kilka milionów dolarów na dokończenie (rozpoczęcie?) prac nad Duke Nukem Forever. W tym przypadku nie będziemy się gniewać nawet jeśli pozycja ta pojawi się na rynku z naklejką „Only for Xbox 360”. Pomarzyć dobra rzecz.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

 1. OJ no niewiele czasu im zostalo, w grudniu 2012 przebiegunowanie ziemi – moga nie zdazyc. Choc z drugiej strony jeslibym przezyl ta katastrofe to nie zdziwiloby mnie info, ze 3d realms po tygodniowej przerwie wznawia prace nad gra. . .

  • Panowie trochę wiary! Ja nadal wierze ze DNF w końcu wyjdzie. . . 🙂 NAPRAWDĘ 🙂

   Ciekawe czy to jeszcze optymizm czy już szaleństwo 😛

  • wyjdzie ale może za dwa lata lub trzy

   Optymista z Ciebie ;)Niech coś wydadzą, Microsoft niech da im trochę kasy, to może wreszcie ruszą z produkcją (i zmienią motto :P).

 2. Niech lepiej w końcu powiedzą jasno: ” Projekt DNF jest martwy. Nic z nim nie robimy od dawna”. Tylko w ten sposób uratują trochę honoru firmy. Na tej grze już zawsze będzie ciążyć miano branżowego żartu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here