Dowiedzieliśmy się, że dwa oddziały tego dewelopera zmieniły nazwę. Teraz związały się bardziej z miejscami, w których znajdują się ich biura. Dwa nowe stare studia zostały przechrzczone na 2K Boston oraz 2K Australia. Posunięcie to ma wzmocnić pozycję studia jako ramienia firmy 2K Games.

Na temat zmian wypowiedział się Ken Levine z dawnego Irrational Games: „Jesteśmy dumni z bycia częścią rodziny 2K Games i cieszymy się z wielu nowych możliwości i dużej, artystycznej swobody, którą daje nam ta nowa, wzmocniona więź. Zmiana nazwy naszego studia podkreśla naszą rosnącą rolę jako głównego składnika 2K Games. Nasze dalsze plany zakładają tworzenie kolejnych gier, które będą wyznaczały nowe standardy jakości i innowacyjności dla całej branży”.

Zdaje się, że już nic nie może zepsuć premiery i wyników sprzedaży Bioshock. My z niecierpliwością czekamy na premierę tego tytułu i jednocześnie przypominamy, że posiadacze Xboxów 360 mogą już pobrać wersję demonstracyjną gry. Pisaliśmy o niej kilka chwil temu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here