Ich wypowiedzi pojawiły się na łamach magazynu MCV. W imieniu Eidos wypowiadała się pani Jane Cavanagh. Choć wierzy ona w sukces urządzenia to podobnie jak wielu innych przedstawicieli branży, czeka na obniżkę ceny konsoli.

Jesteśmy (Eidos przyp. red.) absolutnie pewni, że Sony odniesie sukces. Co do tego nie ma wątpliwości. To tylko kwestia czasu. Z naszego punktu widzenia wzrost liczby użytkowników konsoli mogą napędzić nowe obniżki ceny. Ten sprzęt jest dość drogi. Kiedy tylko zobaczymy następne obniżki, na pewno poczujemy się bardziej komfortowo w sprawie osiągnięć PS3. Wystarczy spojrzeć na fakt, że w miesiąc po obniżce ceny w USA sprzedaż tego hardware’u podwoiła się – takie sytuacje mówią same za siebie i działają na nas zachęcająco. Jeśli zobaczymy podobną obniżkę (w Europie przyp. red.) to z całą pewnością będzie to bardzo pozytywne posunięcie” – komentowała Cavanagh.

Zdaje się, że praktycznie wszyscy mówią jednym głosem. Gracze, producenci gier, wydawcy – wszyscy chcą kolejnej obniżki ceny. Ciekawe czy i kiedy Sony zareaguje na głos ludu?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Może i tak, ale już wraca do poprzedniego poziomu sprzedaży. Polecam sprawdzić „TOP 100” na Amazon. com oczywiście w dziale „games”:-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here