W trochę ponad dwa miesiące po premierze Gears of War 2 wciąż sprzedaje się rewelacyjnie. Na łamach serwisu GameDaily.biz o ostatniej produkcji Epic Games mówił Guy Welch zatrudniony w studiu na stanowisku global product manager. Pracownik Epic zdradził, że miłośnicy elektronicznej rozrywki nabyli już cztery miliony kopii drugich Trybów Wojny. Tym samym gra sprzedaje się dwukrotnie lepiej od swojej poprzedniczki i szybko zbliża się do jej całkowitego wyniku sprzedaży. Do tej pory pierwsze przygody Marcusa Fenixa i spółki nabyło ponad pięć milionów fanów. Pozostaje nam więc pogratulować studiu Epic sukcesu, a was odesłać do naszej recenzji tego tytułu. Znajdziecie ją tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Świeżaki kupują, a weterani czekają na łatkę. . . Zamiast chwalić się wynikami sprzedaży mogli by przyspieszyć prac z aktualizacją, bo w chwili obecnej wolę grać w dwie mapki dema LotR: Conquest, niż męczyć się z kretyńsko zaprojektowanym lobby w GoW2. MP w tej grze woła o pomstę do nieba!

  2. Właśnie dlatego GoW skończył się dla mnie po kampanii. Multi niestety nie trybi. W czasie gdy czekasz na mecz w Girls of War, rozegrasz ze 3 w CoD lub Halo3. Rekordowy czas jaki czekałem na mecz to ok 17 min. Po czym w pierwszych 15 sek. zginąłem od headshota i apiać znowu lobby. Śmiechawa na maxa 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here