Jak podaje Microsoft, swoje konta na platformie Xbox Live założyło już ponad 6 milionów graczy, co biorąc pod uwagę fakt, że na świecie sprzedano około 10 milionów Xboxów 360, jest wynikiem rewelacyjnym. Tym bardziej, że Microsoft planował osiągnąć 6-cio milionową bazę użytkowników Live'a dopiero za cztery miesiące.

Najpopularniejsza grą jest w dalszym ciągu Halo 2, tuż za nią Gears of War oraz…Hexic HD. Do pierwszej dziesiątki załapały się jeszcze kolejno: Call of Duty 2, Ghost Recon Advanced Warfighter, Call Of Duty 3, Oblivion, Project Gotham Racing 3, Tom Clancy's Rainbow Six Vegas i Perfect Dark Zero.

Jako dopełnienie tej informacji, Microsoft postanowił przedstawić już mniej istotne, ale na pewno interesujące dane. Od momentu premiery konsoli w 2005 roku, użytkownicy Xbox Live spędzili na graniu 2.3 miliarda godzin, co daje 95 milionów dni, lub ponad 260.000 lat. Dodatkowo, posiadacze Xboxów 360 odblokowali 300 milionów achievementów, kupili 5 miliardów punktów MS, ściągnęli 135 milionów plików z Marketplace, a 70% z nich pokusiło się o sprawdzenie przynajmniej jednej gry Arcade.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. No fajnie tak 🙂 już nie tylko pc jest kojarzony z grami internetowymi . Tylko mam nadzieje że ps3 bedzie też tak oblegany przez graczy bo tak to bedzie zle :/ . Chodz może dzieki temu ps3 zrobi jakaś promocja gratisówka zniżka czy cuś 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here