Sezon ogórkowy w pełni. Dlaczego? Czytajcie dalej! Nie tylko gracze z Kraju Kwitnącej Wiśni będą mogli cieszyć się Afriką. Ta nietypowa produkcja pozwoli posiadaczom konsol Sony Playstation 3 poczuć smak prawdziwego Czarnego Lądu. Lwy, hipopotamy, nosorożce i cała reszta tej afrykańskiej menażerii tylko czeka na odkrycie i sfotografowanie. Afrika ma pokazywać moc najnowszej konsoli Playstation. Niestety robienie fotek i podglądanie dzikich zwierzaków było zarezerwowane tylko dla Japonii. Na szczęście Sony zmieniło zdanie i gra pojawi się również na rynkach Azji. Tylko, że nie znajdziemy tam na półkach sklepowych pozycji o tytule „Afrika”. Ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu… gra zostanie wydana pod tytułem Hakuna Matata. Takie informacje pojawiły się na witrynie SCEA (Sony Computer Entertainment Asia) i jeżeli trudno wam w to uwierzyć – oto link. Ciekawe czy spotkamy Króla Lwa?

Gra pojawi się w sprzedaży już pod koniec sierpnia. Ciekawe czy Afrika… o przepraszam Hakuna Matata pojawi się w innych rejonach świata? Zapraszamy do Polski. Nawet z tytułem „Baltazar Gąbka na Czarnym Lądzie”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Trailerek miażdzył realistycznością ruchów wszelakiej maści „zwierzątek”. Po pierwszym trailerze wogóle nie wiadomo było o co chodzi :D. Tytuł „Afrika” chyba jednak bardziej do mnie przemawiał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here